אמבטיות

מוצרים

התקנת אמבטיות מקצועית

במידה ואתם מחפשים אמבטיות חשוב כי תערכו סקר שוק רחב, ותכירו את האפשרויות הקיימות. אין ספק כי חדר האמבטיה הוא אחד מהחללים החשובים ביותר בבית, והוא נחשב למרגיע ונעים במיוחד. עם זאת, מעבר להיותו כזה, עליו גם להיות נוח ופרקטי. 

לכן, מומלץ לבחור בקפידה את חומר הגלם של האמבטיה, הגודל, הקרמיקה ועוד. תהליך שיפוץ של חדר אמבטיה חייב להתבצע אך ורק על ידי חברה מקצועית אשר מחזיקה אנשי מקצוע מנוסים ובעלי הכשרה. כך תוכלו להבטיח כי התהליך כולו וההתקנה יעברו באופן האפקטיבי, המהיר והמקצועי ביותר.

כמו כן, חשוב לזכור כי התקנה של אמבטיות ושיפוץ חדר האמבטיה היא מלאכה מורכבת במינה. זאת בעקבות הסיבה כי חדר האמבטיה כולל גם מים, גם לחות, וגם חשמל. בהתאם לכך, מומלץ להקפיד על בחירה של אנשי מקצוע מנוסים ואמינים, ולא להתפשר על פחות מכך. 

שיפוץ או התקנה לא איכותיים או מקצועיים מספיק יכולים להוביל לבעיות ותקלות רבות, ובמילים אחרות, להוצאות כספיות רבות ולא מתוכננות בעתיד.

טום גלס הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר נוסדה בשנת 1999 על ידי גולן כהן. החברה מתמחה במגוון רחב במיוחד של עבודות זכוכית ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן דגש על איכות וירידה לפרטים הקטנים ביותר, יחס אישי ומקצועי לאורך כל הפרויקט, מתחילתו לסיומו. החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים, עמידים ומתקדמים ביותר בשוק הארצי והעולמי כאחד. 

החברה מספקת שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כגון קבלנים, חברות בניה ברחבי הארץ, אדריכלים, מעצבי פנים ועוד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב, והאמין ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי חיפוי מטבח ברמה הגבוהה ביותר, תוך ליווי וייעוץ לאורך כל התהליך, ואחריות מלאה על העבודה. 

כמו כן, החברה מציעה שירותי התקנה של אמבטיות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך הגעה לבית הלקוח, מדידות, והתאמה מיטבית בהתאם לדרישות, לצרכים ולתקציב של הלקוח. בנוסף, החברה מעניקה אחריות מלאה על העבודה, ועל איכות חומרי הגלם.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

חיפוי זכוכית

פרזול שחור

מעקות

דלתות

מראות