חיפוי מטבח

מוצרים

חיפוי מטבח איכותי

בשנים האחרונות, ניתן לראות כי יותר ויותר משפחות בוחרות לבצע חיפוי מטבח מקצועי בביתם, מתוך בנה כי המטבח הינו ללא ספק אחד החללים החשובים ביותר בבית, ולמעשה, הלב של הבית כולו.

חיפוי מטבח הינה מלאכה ייחודית ומורכבת, אשר חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, כאלה שמכירים את התחום, ובעלי ידע מקצועי וניסיון. 

כמו כן, בחירות בנושא חיפוי מטבח הן מהותיות, ובעלות השפעה קריטית על המראה הכולל של המטבח. במילים אחרות, חיפוי מטבח חייב להתבצע אחרי חשיבה, ובחירה של כל האלמנטים החשובים, שהם כאמור, בעלי השפעה אסתטית גדולה, כך תוכלו להבטיח מטבח בעל מראה נקי ומטופח.

חיפוי מטבח יכול להגיע במגוון אדיר של דוגמאות, גוונים וסוגים, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצעית ואמינה, כזו שמתמחה בתחום ומחזיקה היצע רחב, ותוכל לייעץ ולכוון אתכם בהתאם לדרישות, לצרכים, לטעמכם האישי וכמובן לתקציב האישי שלכם, אותו מומלץ להגדיר מראש.

הסיבה המרכזית לבחור באפשרות של חיפוי מטבח היא כי קיר המטבח נוטה להתלכך בעקבות בישולים רבים, החיפוי למעשה מונע הצטברות של לכלוך וכתמים. השקעה בחיפוי איכותי ומקצועי תבטיח כי תוכלו לתחזק את המטבח באופן פשוט וקל יותר, ולשמור עליו נקי ואסתטי לאורך זמן.

טום גלס הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר נוסדה בשנת 1999 על ידי גולן כהן. החברה מתמחה במגוון רחב במיוחד של עבודות זכוכית ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן דגש על איכות וירידה לפרטים הקטנים ביותר, יחס אישי ומקצועי לאורך כל הפרויקט, מתחילתו לסיומו. החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים, עמידים ומתקדמים ביותר בשוק הארצי והעולמי כאחד. 

החברה מספקת שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כגון קבלנים, חברות בניה ברחבי הארץ, אדריכלים, מעצבי פנים ועוד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב, והאמין ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי חיפוי מטבח ברמה הגבוהה ביותר, תוך ליווי וייעוץ לאורך כל התהליך, ואחריות מלאה על העבודה.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

אמבטיות

אמבטיות

חיפוי מטבח

מראות

מעקות

אמבטיונים

חיפויים

עבודות בזכוכית