אמבטיה בהתאמה אישית

מאמרים

מי חלם בעבר על אמבטיה בהתאמה אישית, זה היה אפשרי רק ליחידים, אבל כיום, כולנו, יכולים לרכוש, אמבטיות בהתאמה אישית, לחדר האמבטיה, בגדלים שונים, שעשויות מחומרים איכותיים. 

תוכלו לקנות אמבטיה בהתאמה אישית, היות שיש לנו, מגוון רחב של אמבטיות, בכל הגדלים ובכל הצורות. יש אפשרות להתקין אמבטיה מעוצבת , בפינת חדר הרחצה או לבחור מקלחונים בהזמנה אישית.

אנו כאן לשירותכם ובשבילכם, חברת טום גלאס, בניהולו של גולן כהן,שקיימת משנת 1999, מצטיינת בצוות עובדים ומנהלים, בעלי ידע, ניסיון רב ומומחיות בתחום של עולם הזכוכית . ולא בכדי ,שמנו לעצמנו למטרה, להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ,כדי שגם אתם תהיו מרוצים ותהנו מהאמבטיות המעוצבות שלנו והיפות ומהמקלחונים בהזמנה אישית , היפים והכי חשוב בטוחים.

אז אם בא לכם להתפנק ולהשתכשך במימי האמבטיה הריחניים, יש לנו להציע לכם, אמבטיה לפי מידה, צורה, גודל ובמחירים נוחים.

 

תוכלו לבחור מקלחון בהתאמה אישית, מקלחון פינתי, חזיתי או אפילו עגול.  מה עוד ,למקלחונים שלנו, בהזמנה אישית, ניתן לחבר דלת סגירה ע”י הזזה, מזכוכית שלא נשברת לרסיסים ושעומדת כמובן בתקן הישראלי . 

יש לנו ניסיון רב בעיצוב זכוכית, שכה מפותח ונדרש היום, כך שאין בעייה תוכלו לבחור, אמבטיה בהתאמה אישיתאמבטיה לפי מידה , שתתאים לחלל חדר הרחצה שלכם.

 חברת טום גלאס בהנהלתו של גולן כהן , הינה חברה מובילה בארץ ובחו”ל ומתמחה במגוון רחב של עבודות בעיצוב זכוכית ובהתקנת אמבטיות ומקלחונים.  

יש בידינו מגוון רחב של אמבטיות שמיוצרות במיוחד עבורכם, אמבטיה מעוצבת ועמידה , שעומדת בתקן הישראלי נגד חלודה רטיבות ואבנית.

אם יש לכם חדר רחצה קטן, או גדול, אנו נוכל להתאים לכם מקלחון בהתאמה אישית, יש לנו מקלחונים עם דלתות זכוכית רבודה או מחוסמת, שלא נשברת,  מחוספסת או מודפסת.

בנוסף נוכל לספק לכם מקלחון בהתאמה אישית עם דלת הזזה או קבועה, שעשוייה מזכוכית מעוצבת ומרשימה, מחוספסת, חלבית וכיוצא באלו.

אם פעם זה היה חלום, היום זה הפך למציאות, תוכלו להתגאות באמבטיה יוקרתית ומרשימה, מרובעת, עגולה, מלבנית לחדר הרחצה, לילדים, למשפחה שבאה לבקר או לחדר ההורים.

 בחרתם בחברת “טום גלאס”,הצלחתם לשדרג את חייכם! 

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס