אמבטיה בהתאמה אישית

מאמרים

על אמבטיה בהתאמה אישית

אמבטיה בהתאמה אישית נועדה לקלוע לטעם האישי של בני הבית בהתאם לתקציב הזמין להם. אמבטיה בהתאמה אישית צריכה להתאים גם לפונקציונליות של החדר כולו. בבחירת אמבטיה בהתאמה אישית יש לקחת בחשבון את גודל החדר ומי המשתמשים בו ומה מספרם. יש הבדל גדול בין אמבטיה שמיועדת לילדים קטנים לבין אמבטיה ליחידת ההורים. גודל האמבטיה שונה וגם העיצוב צריך להיות בהתאם.

שימוש מקביל

במקרים רבים ניתן לבחור אמבטיה לפי מידה לצד מקלחון שימושי,  על מנת לאפשר שימוש מקביל, של יותר ממשתמש אחד. בנוסף במשפחות רבות רק אחד מבני הבית נהנה מהאמבטיות הארוכות ומקלחון יכול לאפשר לבני הבית האחרים להתקלח במהירות באותו הזמן. אמבטיה לפי מידה היא פתרון טוב המאפשר התאמה שלה לגדלים שונים של חדר האמבטיה

חדר אמבטיה לתקופה ארוכה

כשמדובר על אמבטיה בהתאמה אישית, חשוב לברר את חומר הגלם ממנו האמבטיה עשויה, על מנת שיהיה איכותי וחזק לאורך הזמן. בבחירת אמבטיה חשוב מאוד להביא לאיזון של האספקטים העיצוביים והאספקטים השימושיים ולבחור דגם המתאים מבחינה סגנונית ועיצובית, אך גם נוח לשימוש יומיומי באופן פרקטי. יש לקחת בחשבון שהחשיפה של האמבטיה והריהוט בחדר האמבטיה לתנאי המים והלחות, מקשים על שמירתם לאורך השנים. אמבטיה בהתאמה אישית יכולה להגיע במגוון של מידות ועיצובים בהתאם לדרישות של הלקוחות.

על החלפה עקב בלאי טבעי

ישראלים רבים מחפשים חלקי חילוף למקלחונים וחדרי אמבטיה. חדר האמבטיה צריך לספק תחושה עיצובית אלגנטית ונקייה ולכן חשוב לטפל בזמן בבלאי הטבעי. למקלחונים יש יתרונות נוספים מבחינת, נוחות, מקום וחיסכון במים וכאשר חסרים חלקי חילוף למקלחונים, חשוב לטפל בכך באופן מידי, על מנת שחדר המקלחת יישאר כשהוא במצב טוב. חלקי חילוף למקלחון שכדאי להחליף בזמן כוללים, גומיות, צירים, גלגלים ומגנטים. כדאי גם לשים לב למצב המראה, לה השפעה עצומה על האווירה בחדר האמבטיה.

חיפוי זכוכית לאמבטיה מחברה מקצועית ואיכותית

אם אתם מתעניינים בנושא של רכישת אמבטיה חדשה או שאתם זקוקים לחלקי חילוף למקלחון, כדאי לכם לבדוק באתר את המוצרים השונים, של חברת טום גלאס הוותיקה. אנשי המקצוע של החברה מתמחים בחדרי אמבטיה ומקלחונים. טום גלאס מציעה מגוון של עבודות זכוכית שונות וגאים במתן שירות אישי ומקצועי לכלל לקוחות החברה.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס