אמבטיה עם מקלחון

מאמרים

חדר הרחצה שלכם , זהו החדר האינטימי והאישי ביותר שלכם , לכן חשוב שהוא יהיה:  נוח, נעים ויפיפה,  זהו המבצר האישי שלכם וזה הזמן שלכם , לתפוס רגעים של נחת ורוגע עם עצמכם.

חשוב שתבחרו בקפידה רבה בעת השיפוץ, או בעת הפיכת אמבטיה למקלחון או החלפת מקלחון באמבטיה, שהחומרים מהם הם עשויים , יהיו חומרים איכותים, שעומדים בתקן הישראלי ושהזכוכית של דלת הסגירה במקלחונים, תהייה אטומה , רבודה או מחוסמת. חשוב שהזכוכית תהייה בעלת עובי מסויים וחוזק ובהתאם לחוק. 

אנו בעלי שם, ידע ומקצועיות רבת שנים בעבודות של עולם הזכוכית. חברתנו הנקראת “טום גלאס”, נוסדה החל משנת 1999 ומנהלה גולן כהן, שם לעצמו למטרה להעניק לכם את הטיפול האדיב והמסור ביותר שיש וכל זאת, כדי לתת לכם מענה הולם, איכותי ובטיחותי. היות שעם חשמל ומים, או עם מוצרי אמבטיה ומקלחון, אנו לא משחקים,  זוהי אחריות גדולה וחשובה שתקבלו מוצרים איכותיים, יפים ובטוחים. 

תוכלו להתרווח בחדר הרחצה ע”י החלפת מקלחון באמבטיה,  באמבטיות  אשר מעוצבות , בשלל דגמים ובצבעים שונים. אנו גם מיצרים את האמבטיה או המקלחון לפי מידה , גודל וצורה.

אם תרצו רעיונות להפיכת אמבטיה למקלחון, תוכלו לבחור דרך קטלוג התמונות שלנו באתר, במקלחון אמבטיה עם דלת הזזה מזכוכית ,  שקופה, חסומה או מודפסת, הכל על פי בחירתכם המועדפת. יש לנו דוגמאות לסגירת הדלתות של המקלחונים , שמתאימים למקלחון חזיתי, פינתי ועגול. 

לא מעט אנשים בוחרים כיום בהפיכת אמבטיה למקלחון בחדר הרחצה שלהם , מתוך רצון להגדיל את השטח ולהתקין מקלחון יוקרתי, איכותי ובמחיר נוח, כדי למקסם את החדר ולהרגיש כמו  בבית מלון. יש גם שרוצים להשקיע וליצור חדר רחצה שיש בהם אמבטיה עם מקלחון.  לכל אחד ואחת מכם נוכל לתת את המענה ההולם בהתאם לבקשתכם. 

אנו נגיע אלייכם , על מנת להתקין  אצלכם את האמבטיה עם מקלחון,  במסירות רבה וגם תקבלו תעודת אחריות על המוצרים ועל עבודת ההתקנה.

אנו פועלים למענך ובשבילך ונוכל לעזור לך לבחור אמבטיה עם מקלחון,  שיותאמו לחדר הרחצה שלך, לפי גודל, צורה ומידה.

בחרתם בחברת “טום גלאס”, עשיתם את הבחירה הנבונה שלכם, כבר עתה

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס