אמבטיון סגירה מלאה

מאמרים

על אמבטיון סגירה מלאה

ניתן למצוא כיום מגוון דגמים שונים של אמבטיונים כולל, אמבטיון סגירה מלאה הנותן מענה להפרדה מלאה, בין החלק הרטוב והחלק היבש בחדר האמבטיה. בין היתר ניתן לראות דגם, של פתיחת כנף של דלת בודדת שיכולה להיפתח לשני הצדדים, על מנת שלאחר הרחצה, ניתן יהיה לסגור את הדלת כלפי פנים, כך שהיא לא תפריע להתנהלות במרחב חדר הרחצה. האמבטיונים מגיעים בשלל צבעים וגדלים שונים, בעיצובים מותאמים לבחירת הלקוח.

מגוון דגמים

מגוון המקלחונים לאמבטיה הינו רחב. אך תחילה חשוב להבין מהו בדיוק אמבטיון ובמה הוא שונה ממקלחון. אמבטיון הוא למעשה סוג של מקלחון מזכוכית המותקן על גבי האמבטיה. ניתן למצוא מגוון אמבטיונים המאפשרים סגירה חלקית או מלאה, בזכוכית שקופה או מעוצבת ובעובי של 6 ו8 מילימטר בדרך כלל. חשוב לתכנן את האמבטיון ומידותיו בהתאם למידות, חדר האמבטיה וגודל האמבטיה בחדר. אמבטיון סגירה מלאה יכול להשתלב בחדרי אמבטיה בנויים או חדשים.

גודל המרחב

היתרון הגדול של התקנת אמבטיון סגירה מלאה נובע מכך, שאין צורך לבחור בין התקנת אמבטיה להתקנת מקלחון, מה שלא ממלא את כלל צורכי המשפחה. ניתן לשלב ולקבל את המעלות של שני הדברים. המקלחון מאפשר להתקלח ביעילות, ללא הרטבת שאר המרחב, תוך שימוש במערכת הניקוז של האמבטיה. מבחינה תשתיתית לא צריך לפרק את האמבטיה בעת שיפוץ וניתן להתקין אמבטיון סגירה מלאה על גבי התשתית הקיימת. כמובן שניתן גם לתכנן מראש גם אמבטיון, עם כל המאפיינים של מקלחון. בעת תכנון חדר הרחצה חשוב לקחת בחשבון את גודל המרחב, מיקום החלון וגודל הרכיבים הנוספים שיהיו בחדר כמו, מכונת כביסה, כיור, ארון רחצה ואסלה. מומלץ לעבוד עם אנשי מקצוע, המנוסים בתחום של עיצוב חדרי רחצה בצורה אופטימלית.

אמבטיון סגירה מלאה מיצרן איכותי

אם אתם זקוקים לייעוץ ומידע נוסף לגב אמבטיון סגירה מלאה טום גלאס היא בדיוק החברה בעבורכם. החברה מתמחת במוצרי זכוכית מעוצבים, תוך שימוש בפרופיל אלומנים, על מנת לחבר בין חלקי הזככית של מקלחונים ואמבטיונים. חברת טום גלאס מייצרת מוצרי זכוכית ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, העומדים בכל התקנים הנדרשים. בכל תכנון של מבנה חדש או של שיפוץ כללי של הבית וחדר הרחצה, אתם רוצים את המומחים של החברה לצדכם.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס