אמבטיות קטנות מעוצבות

מאמרים

מי לא רוצה היום אמבטיות קטנות מעוצבות, שמתאימות לעיצוב חדר רחצה קטן. אנו בחברת טום גלאס, שמנו לעצמנו למטרה,  שתוכלו להתרשם ולבחור באמבטיה מרובעת קטנה או מיני אמבטיה, כדי שגם אתם תוכלו לשכב או לשבת במיני אמבטיה לשיפור הבריאות הנפשית והפיסית כאחד. לא בכדי נכתבו מאמרים,  שמשבחים את יתרונות המים על האדם , תנוחו  ותתרווחו בתוך האמבטיה הקטנה , ככל שתהייה, שאף תשפר לכם את השינה .

אמבטיה קטנה מידות,  מתאפשרות בהתאמה לחלל חדר הרחצה. זהו הטרנד החדש והמודרני, היות שכל אחד מאיתנו, זקוק לרגע עם עצמו, רגע שישכב בנחת באמבטיות קטנות מעוצבות,  עם כוס יין ביד ועם נרות חושניים להקסים את האוירה.

 החברה שלנו הוקמה ע”י גולן כהן , בשנת 1999 , בין היתר, במטרה לעצב לכם אמבטיות קטנות מעוצבות,שנעשו ע”י חומרי גלם איכותיים ויותקנו בידיים מקצועיות .

לנו חשוב לתת את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר והשירותי ביותר שיש להציע ,  כי אצלנו הלקוח הוא בראש. בנוסף,  אנו מנוסים ומומחים בכל עבודות הזכוכית במטרה לשמור על בטיחותכם המירבית.

אנו נותנים מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים, כי בידינו יש את הידע, הנסיון והאחריות,  הכל כך נחוצים בתחומים אלו.

אמבטיה קטנה מידות,  שתוכלו לבחור , שיתאימו בדיוק לחלל חדר הרחצה. אפילו נוכל להתקין לכם, מיני אמבטיה, שגם לכם , תהייה אמבטייה,  שתנעים ותרגיע אתכם,  ביום  יום ובימים מאתגרים.

אם אתם מחפשים שירות אמין ומקצועיות רבת שנים, לעיצוב מקלחת קטנה, חברתנו כאןן במיוחד בשבילכם ולמענכם!

עיצוב מקלחת קטנה דורש ידע בתחום, נסיון ומקצועיות, שלא תישבר או תיסדק , למשל:  אמבטיה מרובעת קטנה ושתישאר עם צבעה לאורך זמן.

 

עיצוב מקלחת קטנה, בתהליך שיפוץ הבית, חשוב מאד, שתשכילו לבחור, באנשי מקצוע, בעלי שם בתחום , כדי שהאמבטיות הקטנות יהיו עמידות לנזק או לחות.

יש לנו היצע איכותי של אמבטיות קטנות מעוצבות ובטיחותיות שעשויות מחומרי גלם  איכותיים ומתקדמים הן בארץ והן בעולם כולו, בעיצוב חדשני או כפרי. 

אנו נגיע אלייכם כדי להתקין את האמבטיות הקטנות עם מסירות גבוהה וגם תקבלו תעודת אחריות על חומרי הגלם ועל עבודת ההתקנה.

תוכלו להתרשם באתר שלנו ולבחור לכם כבר עתה אמבטיה קטנה, בהתאמה.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס