גודל מקלחון סטנדרטי

מאמרים

האם יש גודל מקלחון סטנדרטי

רבים מנסים לברר אם יש גודל מקלחון סטנדרטי בבואם לעצב מחדש, את חדר הרחצה. הדבר נובע מהרצון לעצב את חדר הרחצה באופן שהוא פרקטי ושימושי, בהתאם לחלל הפנוי. העיצוב של חדר הרחצה, צריך לקחת בחשבון את מיקום הדלת והחלונות, כמו גם, את מיקומי התשתית של המים ומערכת הניקוז. כל אלו מקשים על התכנון, מכיוון שלתוך מרחב מצומצם ומוגבל מבחינת הנתונים הפיזיים והתשתיות, יש להכניס מספר של מרכיבים בין היתר, מקלחון או אמבטיה ולעיתים את שניהם, לצד כיור וארון אמבטיה ותרופות.

גדלים שונים

אז מבחינת הנתונים ניתן לומר שהסטנדרט המינימלי למקלחון מקובל על 80 סמ”ר. ישנם גדלים מלבד של 80 על 80  גם, 90 על 70 כמו גם, 100 על 100 למי שרוצה מעט מרווח יותר. המקלחונים כיום בשוק זמינים, לא רק בצורת ריבוע או מלבן, אלא גם בהתאמה אישית ואפילו מעוגלים. בדרך כלל לחדר רחצה קטן, יתאים גודל מקלחון סטנדרטי פינתי, אך בחדר רחצה צר ומלבני, יתכן ויהיה עדיף להתקין מקלחון חזיתי עם דלת זכוכית. מקלחון חזיתי מתאים במיוחד, כאשר רוצים להוציא אמבטיה ישנה ולהחליפה במקלחון נוח, לאורך השטח של מיקום האמבטיה הישן.

גובה המקלחון

מלבד החיפוש אחר גודל מקלחון סטנדרטי רבים מנסים גם לברר לגבי גובה מקלחון סטנדרטי בשוק. בדרך כלל מקובל שהסטנדרט לגובה הוא כ190 -180 ס”מ כגובהו של אדם גבוה עם מעט תוספת נדרשת, על מנת להשאיר את המים, בתוך אזור הרחצה. גובה מקלחון סטנדרטי הינו מעבר למיקום ראש המקלחת, על מנת שהמים יישארו בצד הנכון של הזכוכית. חשוב להתקין את המקלחון עם אנשי מקצוע מנוסים, על מנת שהמקלחון, יהיה אטום כראוי ויציב ובטוח לשימוש לאחר התקנתו.

ייעוץ לגבי גודל מקלחון סטנדרטי

ישנם בשוק מגוון מקלחונים של יצרנים שונים, במנעד מחירים רכב, בהתאם לאיכות חומרי הגלם. חשוב לעשות סקר שוק ולהבין, כיצד למקסם את הערך של התקציב שברשותכם. אם אתם זקוקים למידע נוסף רלוונטי, לגבי גובה מקלחון סטנדרטי הרי שהגעתם לאתר הנכון. חברת טום גלאס מייצרת מגוון מקלחונים ואמבטיונים, ללקוחות מכל הסוגים כולל מעצבים, אדריכלים, חברות בנייה קבלניות ואפילו ישירות ללקוחות פרטיים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של טום גלאס, עם כל שאלה.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס