מסילה כפולה לדלת הזזה

מאמרים

על מסילה כפולה לדלת הזזה למקלחון

כיום ניתן להתקין מגוון מנגנונים לסגריה ואטימה של המקלחון, בין היתר באמצעות מסילה כפולה לדלת הזזה הפועלת בקלות וביעילות. מקלחון עם דלת הזזה, מאפשר חיסכון גדול במקום ומתאים במיוחד, לחדרי רחצה קטנים, למשל ביחידת ההורים, בהם גודל החלל הינו קריטי בעיצוב החדר. בחישוב גודל המקלחון, שלא מותקנות בו דלתות הזזה, יש צורך לבזבז שטח נוסף מהמרחב, לשם פתיחה נוחה כלפי חוץ של דלתות המקלחת.

חיסכון במקום בחדר הרחצה

מקלחונים עם מסילה כפולה לדלת הזזה מגיעים בנפח מסוים, בדומה לדלתות עם צירים, אך כאמור למקלחון באותו הגודל, אין צורך בשמירת הרדיוס החופשי, כמו בדלתות הציריות. ניתן להתקין את המקלחון בקרבה לכיור או לארונות הרחצה ולשמור על המרחב כשהוא פנוי. ניתן להתקין מסילה כפולה לדלת הזזה גם במקלחון חזיתי וגם במקלחון פינתי, בהתאם לצרכי העיצוב של חדר הרחצה. המנגנון של דלתות ההזזה פועל על בסיסי מסבים וגלגלים, המותקנים על גבי המסילה והדלת. ניתן להתקין, תוך שימוש במנגנון זה, מקלחון עם דלת הזזה יחידה, כאשר המקלחון מורכב מחלק אחד, שהוא קבוע וחלק נוסף הנע מאחוריו. לעומת זאת, מקלחון בעל 2 דלתות הזזה פועל, על בסיס המסילה הכפולה, כאשר כל אחד מהמסילות, יכולות לנוע בנפרד כדלת עצמאית.

הצטברות מים במסילות

מאחר ומדובר במסילות, הרי שמים יכולים להצטבר בתוכם ולהאיץ את התפתחות של עובש. לכן חשוב לוודא שדלתות ההזזה כוללים, מנגנון לסילוק המים בעת פתיחת וסגירת הדלתות וניקוז יעיל של המים מהמקלחון למערכת הניקוז. בהקשר זה מקלחונים הבנויים תחת תו התקן, יכולים להבטיח את עמידותם בשימוש לאורך תקופה ממושכת. עם זאת חשוב לשמור על סביבת המקלחון נקייה, הן מהבחינה האסתטית והן מבחינה בריאותית.

מסילה כפולה לדלת הזזה מחברה מקצועית ומנוסה

שימוש בחומרים מתקדמים כגון אלו של חברת טום גלאס מקל על ניקיון המקלחון למרות החשיפה המתמדת לאדים ומים. חשוב על מנת לתרום לשמירה על המקלחון במצב תקין, להקפיד על אוורור של חדר הרחצה, במיוחד לאחר השימוש השוטף. תפעול שוטף וניקיון בסיבת המקלחון, יסייעו לשמור על המנגנון, כך שיפעל באופן תקין לאורך הזמן. אם אתם זקוקים לייעוץ מקצועי נוסף לגבי התקנת מקלחון עם, מסילה כפולה לדלת הזזה צרו קשר עם המומחים של טום גלאס בטלפון או באתר.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס