מקלחון אקורדיון מתקפל

מאמרים

מקלחון אקורדיון מתקפל – כשטכנולוגיה פוגשת שטח קטן

יש היום בעולם המון בתים, חלק מהבתים קטנים מאוד ובהם חדרי מקלחת מקלחת קטנים במיוחד, עם האתגר הזה היה קשה מאוד להתמודד במשך שנים ולמעשה המצאה אחת שינתה מאוד את פני הדברים – מקלחון אקורדיון מתקפל – זו הייתה ועדיין אחת ההמצאות שפתרה בצורה מושלמת את בעיית המקום בשילוב של פתרון טוב למקלחון בחדרי מקלחת קטנים.

יש לכם חדר מקלחת קטן ? מקלחון אקורדיון מתקפל הוא הפתרון !

מקלחון אקורדיון מתקפל זה פתרון מעולה , המקלחון הזה עשוי זכוכית , מעוצב בצורה נעימה לעין והכי חשוב – הוא הרבה הרבה יותר טוב מווילון המקלחת הלא יעיל שהורס מאוד את מראה המקלחת – ממש בניגוד מושלם לאפשרות של מקלחון אקורדיון שעשוי זכוכית והופך את כל חוויות המקלחת לנעימה יותר ואת חדר המקלחת למעוצב יותר – אין ויכוח על כך !

יש לי חדר אמבטיה קטן ומקלחת בפינה – מה יש לכם להציע לי ?

מקלחון פינתי אקורדיון הוא מה שכל מקלחת פינתית צריכה כדי להיות יעילה יותר, מעוצבת יותר וכל זה מבלי להרגיש שהקטנת אפילו יותר את חדר המקלחת הקטן זאת כיוון שלאחר המקלחת אפשר לקפל את אקורדיון המקלחת ובכך להקנות מראה רחב יותר לחדר המקלחת .

כמה קשה להתקין מקלחון אקורדיון מתקפל ?

התקנה של מקלחון אקורדיון הינה קלה ופשוטה, לאחר התקנת החלקים הקבועים בקיר מתבצעת התקנה של חלקי המקלחון הנוספים.

אין ספק שהתקנת מקלחון אקורדיון מתאימה מאוד לסגנון הבנייה החדש של היום, הדירות הופכות קטנות יותר, חדרי המקלחת כבר לא נבנים גדולים כבעבר – כל אלו כבר לא מהווים אתגר לכל מי שרק רוצה שלא להקטין עוד את נפח חדר המקלחת שלו ולא מוכן להתפשר על וילון אמבטיה מיושן, גם מקלחת פינתית שהפכה נפצה מאוד קיבלה פתרון יעיל בצורת מקלחון פינתי אקורדיון שמשנה לחלוטין את מראה המקלחת למקום מעוצב יותר.

אנחנו בטום גלאס נשמח להציג לך מגוון של פתרונות עבור המקלחת שלך, אצלנו כל חדר מקלחת יכול להפוך להיות המקום הכי יפה והכי נעים בבית, יש לנו את כל סוגי המקלחונים , חיפויי הקיר והפתרונות הכי מתקדמים כדי להפוך את הבית והמקלחת למעוצבים ונוחים יותר.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס