מקלחון חזית דלת הזזה

מאמרים

ישראלים רבים בעשור האחרון מעדיפים לרכוש מקלחון חזית דלת הזזה, על פני סוגים שונים של מקלחונים, ועל פני אמבטיות שונות. אחד היתרונות המרכזיים של מקלחון חזית דלת הזזה הוא העובדה כי קל יותר לתחזק אותו, ופשוט יותר לנקות אותו. עם זאת, כאשר אתם ניגישים לחפש מקלחון חזית דלת הזזה חשוב כי לא תתפשרו על האיכות. מקלחון חזית דלת הזזה הינו מקלחון אשר ניתן להתקין בכל מקום, כאשר הדלת למעשה יושבת על מסילה. כיום, תוכלו למצוא גם מקלחון חזית הזזה אשר יושב על מסילה כפולה, כלומר שכל דלת יכולה לנוע בנפרד. בשנים האחרונות, מקלחון חזית הזזה הפך להיות לאחד הפריטים הנפוצים ביותר בבתים רבים בישראל, ובצדק, הוא מתאים לחללים קטנים וגדולים כאחד. א.ב טום גלס הינה חברה בהנהלת גולן כהן, אשר נוסדה בשנת 1999 ומאז מתמחה בייצור של היצע רחב של עבודות זכוכית, ברמה גבוהה, מקצועית, ובלתי מתפשרת. 

היתרונות מאחורי מקלחונים 

אין ספק כי אחד היתרונות המרכזיים והחשובים ביותר של מקלחון דלת הזזה הוא העובדה כי ניתן לבטל רדיוס של מרחב בעת פתיחת הדלת. כמו כן, לצד הנוחות הרבה, מקלחון דלת הזזה מאפשר ניקיון פשוט ונוח של ניקיון. בדרך כלל, וברוב המקרים, חלל של מקלחון הזזה אינו נחתם כולו על ידי קירות זכוכית, אלא הוא עושה שימוש בחלק מהקירות של חדר הרחצה. כמו כן, בעת רכישה של מקלחון חשוב להכיר שני סוגים עיקריים:

  1. גודל: מקלחון החזית הינו רחב יותר וגדול יותר מהמקלחון הפניתי, מכיוון שהוא דורש יותר מקום
  2. מקום: אמנם המקלחון הפינתי נחשב לחסכוני יותר במקום, ביחס למקלחונים אחרים, אך הוא דורש מרחב גדול יותר

אל תתפשרו על אסתטיות

מעבר לגודל, עיצוב, וחומרי גלם, נושא האסתטיקה הינו מהותי וחשוב במיוחד. כל מקלחון באשר הוא, קטן וגדול כאחד, חייב להיות בעל מראה אסתטי ויוקרתי. הצורך בעיצוב נכון ואסתטי אינו קשור לפאר, אלא לתחושה נעימה וחמימה כאשר אנו נכנסים לחדר הרחצה שלנו, בכל יום מחדש, בתחילתו של יום, או בסופו. כיום, האפשרויות השונות של העיצוב והסגנונות הינו בלתי נגמר, כך שתוכלו למצוא את הסגנון המועדף עליכם בקלות ובפשטות. א.ב טום גלס מתמחים שנים רבות בעבודות זכוכית ברמה הגבוהה ביותר, וגאים להעניק לכל לקוח, פרטי ועסקי כאחד, את השירות האישי, האמין, והמקצועי ביותר, ללא פשרות, לצד שקיפות מלאה לאורך כל הדרך. 

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס