מקלחון חזית מתקפל

מאמרים

מה כדאי לדעת על מקלחון חזית מתקפל

מקלחון חזית מתקפל ניתן לרכוש כמוצר מדף במידות סטנדרטיות, בהתאם לגודל חדר הרחצה. המקלחון נוח מאוד לשימוש והקיפול מאפשר לנקות ולסדר את המקלחון בנוחות. התפעול והתחזוקה של המקלחון, קלים והעיצוב הינו מודרני ומשתלב היטב עם אריחים בהירים בחדר הרחצה. החזית המתקפלת מאפשרת, עיצוב כניסה רחבה למקלחון ונפח מרווח להתקלח בנוחות וברווחה. ניתן לשלב את המקלחון עם האסלה והכיור, כך שהם אינם מתנגשים והחזית מתקפלת כלפי פנים.

סוף מעשה במחשבה תחילה

את התכנון של המיקום של מקלחון חזית מתקפל כדאי לעשות עם אנשי מקצוע, בהתאם לתשתיות בחדר הרחצה. חשוב לשקול את המיקום המיטבי של המקלחון, בהתאם לדלת הכניסה לחדר ולמיקום הכיור והאסלה במידה ויש. ניתן להרים את המקלחון מעל פני השטח וליצור אגנית מוגבהת או להרים את הריצוף ולשקע את המקלחון. בכל מקרה, יש לתת את הדעת לגבי השיפועים בחדר הרחצה ולוודא את הכיוון והספיקה של מערכת הניקוז. מקלחון חזית מתקפל מגיע, עם אטימה איכותית למניעת כניסת מים מהמקלחון, לאזור היבש של חדר הרחצה.

לחדר רחצה מרווח ומאוורר

דלתות המקלחונים עשויות מזכוכית מחוסמת, כאשר עובי הזכוכית  צריך להיות 6 מ”מ לכל הפחות. ניתן להתקין מקלחון חזית מתקפל עם זכוכית במגוון טקסטורות דקורטיביות. את הדלתות המתקפלות מזכוכית, אפשר להצמיד אל הקיר בתום הרחצה, מה שמותיר את המרחב מרווח ומאוורר. בחלק מהדגמים לטובת האטימה, הדלתות מצוידות בפרופיל מגנטי לאורכן, דבר שמבטיח את הסגירה ההרמטית של המקלחון בעת הרחצה. ניתן אף לבחור בידיות שונות לדלתות המתקפלות. חשוב מלבד העניין הדקורטיבי לוודא, שהידיות נוחות לתפעול יומיומי, גם בידיים לחות או רטובות.

מקלחון חזית מתקפל ממקור איכותי ואמין

אם אתם מחפשים מקלחון חזית מתקפל הגעתם למקום הנכון. חברת טום גלאס מתמקדת בעבודת זכוכית איכותיות, כולל של דלתות וקירות זכוכית למקלחונים ואמבטיונים. ניתן לראות כאן באתר מגוון צילומים של מקלחונים מזכוכית וליצור קשר עם היועצים של טום גלאס, לקבלת מידע נוסף והתאמה של המקלחון המתאים לכם, בהתאם להעדפה העיצובית ולמרחב הפנוי. החברה עובדת עם קבלנים, מעצבים ואדריכלים, כמו גם ישירות עם לקוחות פרטיים, לשם אספקת פתרונות זכוכית לכל צורך. המוצרים האיכותיים של החברה עמידים לאורך זמן וניתנים לניקוי ותפעול קל ונוח.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס