מקלחון חזית 3 דלתות הזזה

מאמרים

על מקלחון חזית 3 דלתות הזזה

מקלחון חזית 3 דלתות הזזה צריך להגיע עם זכוכית רבודה או מחוסמת, העומדת בתקן הישראלי לבטיחות. שיפוץ חדר הרחצה בבית מתחיל בבחירה, אם להתקין אמבטיה או מקלחון. בגלל המקום הגדול שהאמבטיה לוקחת, רבים בוחרים להעדיף מקלחון ולחסוך את המקום. חשוב לתכנן את השיפוע של אזור המקלחון לכיוון הניקוז, כאשר מקלחון חזית 3 דלתות הזזה מונע מהמים לצאת לכיוון הכניסה למקלחון. השימוש באגנית לצד השיפוע, מבטיח את הזרימה התקינה של המים, אל עבר מערכת הניקוז, בצורה יעילה המשאירה את חדר הרחצה יבש ונקי.

התאמה למרחב

בעיצוב חדר הרחצה המקלחון לצד הכיור, הם שמרכיבים את מרכז החלל. ניתן להתאים בהתאם לתנאי השטח, מקלחון חזיתי או פינתי, עם כנף הזזה או עם דלתות הזזה אטומות. מקלחון נוח ואיכותי יכול לגרום, לחוויית המקלחת להיות מהנה ולספק את ההפוגה היומית ואת זמן האיכות, במקום היחיד בו אנו מבלים לבדנו לחלוטין. גם עבור אנשי משפחה עם ילדים קטנים, מקלחון חזית 3 דלתות הזזה יכול לאפשר ביצוע מקלחת לילדים בנוחות ובבטיחות, תוך שמירה על חדר הרחצה, כשהוא מסודר ונקי בתוך האזור התחום של הרחצה.

בבוקר או בערב

בבתים מעוצבים רבים שיש בהם מספיק מקום, מתקינים בחדר הרחצה אמבטיה לצד מקלחון חזית 3 דלתות הזזה אטומות. הדבר מאפשר מקום להתפנק באמבטיה ולאפשר לילדים הקטנים לשחק בעת הרחצה, לצד מקום רחצה מהיר ונוח למבוגרים למקלחת היומיומית. ישנה אמירה מוכרת שההבדל בין עובדי צווארון לבן לעובדי צווארון כחול הוא, שהראשונים מתקלחים בבוקר, לפני היציאה לעבודה והאחרונים מתקלחים אחרי יום העבודה, להוריד מעצמם את העבודה הקשה. בכל מקרה מקלחון הוא המקום הן לאלה והן לאלה, למקלחת מהירה בבוקר לפני היציאה לעבודה או למקלחת של סוף היום, לשם מעבר משעות העבודה לשעות הפנאי.

מקלחון חזית 3 דלתות הזזה מחברה איכותית

מקלחונים ודלתות המקלחונים עשויים להיות מיוצרים מחומרים שונים ולהגיע בגדלים שונים. גודל המקלחון, צריך להתאים לגודל החלל בחדר הרחצה, על מנת שיהיה נוח להתארגן בחדר הרחצה בעת המקלחת. אם אתם מחפשים מקלחון חזית 3 דלתות הזזה לחברת טום גלאס יש עבורכם, בדיוק את מה שאתם צריכים. הצוות המקצועי של טום גלאס ילווה אתכם לאורך תהליך הרכישה וההתקנה, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס