מקלחון פינתי עגול

מאמרים

בשנים האחרונות, מקלחון פינתי עגול הפך להיות אחד הפתרונות המומלצים והמבוקשים ביותר לרוב חדרי הרחצה בישראל. למעשה, דגם מקלחון פינתי עגול אפשר ניצול מירבי של החלל, באופן האופטימלי ביותר. כיום, ניתן למצוא היצע רחב במיוחד של דגמים שונים וסגנונות של מקלחון פינתי עגול. כמו כן, כאשר אתם מחפשים לרכוש מקלחון פינתי עגול חשוב כי בראש ובראשונה תשימו לב לאלמנטים מהותיים וחשובים כמו צורה, חומרי גלם, סוג הזכוכית, אופן פתיחת הדלת, סגירה, וכמובן, עיצוב, סגנון, ומחיר. מקלחון פינתי עגול יכול להגיע בכמה סוגי מידות, בהתאמה אישית. רצוי לרכוש מקלחון פינתי מעוגל מחברה מקצועית, אמינה, בעלת מוניטין וניסיון בתחום, אשר יכולה להתחייב לחומרי הגלם הטובים ביותר בשוק כיום. א.ב טום גלס מתמחים מאז שנת 1999 מעבודות זכוכית ברמה הגבוהה ביותר, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, והתחייבות לתוצאה הטובה ביותר מול כל לקוח. 

מדוע כדאי לבחור מקלחון פינתי

ברוב המקרים, מקלחון פינתי מעוגל מגיע בגודל סטנדרטי של 80 על 80 ס״מ. כמובן כי קיימים גדלים נוספים, זאת בהתאם לחלל חדר הרחצה שלכם. לפני שאתם מבצעים רכישה של מקלחון פינתי מתקפל חשוב כי תערכו סקר שוק בנושא, כך תוכלו להכיר את האפשרויותה קיימות כיום, אילו סגנונות ועיצובים ישנם, וכמובן, מהו טווח המחיר המקובל בשוק. תוכלו לבחור מקלחון פינתי מתקפל בהתאמה אישית, כך שיענה באופן מלא ורחב על הצרכים והדרישות שלכם, וכמובן להרגלי ההיגנייה האישיים שלכם. חשוב כי לא תתפשרו על איכות חומרי הגלם, ותבחרו זכוכית עמידה, איכותית וחזקה, כזו שתחזיק זמן לאורך שנים רבות. מעבר לאסתטיקה, קחו בחשבון את נושא הפרקטיות, שהוא חשוב בפני עצמו. 

רק חברה אמינה ומקצועית

לפני שאתם רוכשים כל סוג של מקלחון, חשוב כי תבדקו מראש מה עובי הזכוכית. העדיפו דגם בעל זכוכית עבה, בטיחותית, בעובי של שישה ס״מ לכל הפחות, וכזו שתהיה רבודה או מחוסמת. כמובן כי דגם עם זכוכית בעובי של שמונה ס״מ, לצורך העניין, הינו ביטחותי במיוחד, ויחזיק לאורך זמן רב. כיום, חשוב לדעת, כי התקן הישראלי מחייב לעשות שימוש בזכוכית בטיחותית בלבד, זאת על מנת להימנע ממצב של פציעה או חבלה, במקרה בו הזכוכית נשברת. א.ב טום גלס הינה חברה בעלת ניסיון של שנים רבות, המתמחה בעבודות זכוכית מגוונות ורבות, וגאה לעמוד מאחורי לקוחות מרוצים ואמינים, לאורך השנים, זאת על ידי מתן שירות אדיב ומקצועי, ללא פשרות.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס