מקלחון פינתי 100×100

מאמרים

מה חשוב להבין לגבי מקלחון פינתי 100×100

מקלחון פינתי 100×100 מאפשר, להתקלח במרחב מרווח, תוך שמירה על חדר הרחצה כשהוא יבש. אם בעבר העיצוב ששלט בתחום חדרי הרחצה, התרכז באמבטיות מעוצבות ומרווחות, הרי שבשנים האחרונות המקלחונים החלו להחליף את האמבטיה. לא רק מבחינת השימוש הפרקטי, אלא גם מהבחינה הסגנונית ועיצובית. ראשי המקלחת האיכותיים והאפשרות לשלוט בזרמים ובגובה ומיקום ראש המקלחת, הפכו את חווית המקלחת למפנקת מתמיד ודלתת הזכוכית, משמרים את המים בתוך חלל המקלחון.

סוגים שונים של מקלחונים

ניתן למצוא סוגים שונים של מקלחונים בין היתר, מקלחון מעוגל, מקלחון חזיתי, מקלחון קטום, מקלחון בהתאמה אישית כמו גם, מקלחון פינתי 100×100 מרווח. המקלחונים מגיעים במגוון של חומרי גלם ועיצובים שונים, כפי שאתם יכולים לראות, כאן באתר של חברת טום גלאס. למקלחון ניתן להתאים את המוצרים הנלווים כגון, תעלות ניקוז אינטגרליות, זכוכית מעוצבת לדלתות, אגניות, ארונות אמבטיה ועוד. בגלל הכמות הגדולה של מקלחות, שאנו עושים במהלך השבוע, אם לא בכל יום, יש צורך שהמקלחון יהיה מותאם לחדר הרחצה ושיהיה נוח וקל להתקלח במהירות בעת הצורך. מצד שני צריך גם שיהיה מרווח ונעים למקלחת ארוכה ומפנקת.

חדר רחצה גדול ומרווח

לקראת התקנת מקלחון פינתי 100×100 צריך לוודא שחדר הרחצה מספיק גדול, להכיל אותו ושדלתות הכנף לא ייתקעו בכיור או בריהוט של חדר הרחצה. אם בעבר מרבית העיצובים של מקלחונים היו מלבניים או מורבעים, הרי שכיום ניתן למצוא מקלחונים פינתיים עגולים או מקלחונים בהתאמה אישית. מקלחונים רבים ניתן להתקין על פני הריצוף הנוכחי, כתוספת מוגבהת עם אדנית ניקוז, המונעת מהמים לצאת דרך הדלתות של מקלחון פינתי 100×100 באופן הרמטי. חשוב לבדוק את האטימות של מנגנון הדלת ולוודא, שהיא מתאימה לצרכים הספציפיים שלכם.

מקלחון פינתי 100×100 מחברה וותיקה ומנוסה

בבואכם לבחור מקלחון, חשוב לבדוק אם סוג הדלת מתאים לשימוש נוח במרחב של חדר הרחצה. חשוב גם לתת את הדעת לנושא הניקוז והעמידה של מערכת הניקוז, בקיבולת המים הצפויה של המקלחון. אם אתם מחפשים מקלחון פינתי 100×100 הגעתם למקום הנכון. חברת טום גלאס מתמחה במגוון רחב של עבודות זכוכית, בין היתר עבור דלתות למקלחונים בעיצובים שונים. החברה מספקת את שירותיה, הן ישירות ללקוחות פרטיים והן לחברות קבלניות, מעצבי פנים ואדריכלים, עבור פרויקטים שהם מבצעים.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס