מקלחון 2 דלתות

מאמרים

כיום, ניתן למצוא ביותר ויותר דירות ברחבי הישראל, מקלחון 2 דלתות, בין אם במקום האמבטיה המסורתית, או בנוסף לה. מקלחון 2 דלתות הפך להיות האפשרות המועדפת על רבים, ובצדק. הוא מהווה פתרון מושלם ופשוט לחדרי רחצה רבים, בדגש על כאלה בעלי חלל קטן יחסית. מקלחון 2 דלתות הינו למעשה מקלחון אשר ניתן לפתוח ולסגור אותו באמצעות דלתות, כאשר ברוב המקרים הדלתות נפתחות כלפי פנים, על מנת לחסוך מקום. לאור הביקוש והפופולריות הרבה של מקלחון 2 דלתות, תוכלו למצוא היום מגוון רחב במיוחד של דגמים וסגנונות. אם אינכם יודעים מה לבחור, ואיזה דגם יכול להתאים בדיוק לחדר הרחצה שלכם, תוכלו לפנות לאנשי מקצוע המכירים את התחום. א.ב טום גלס מעניקים שירותי ייעוץ בתחום, ומציעים לקהל הרחב מגוון מקלחונים בהתאמה אישית, ברמה הגבוהה ביותר. 

היצע בלתי נגמר: מקלחונים 

מבחינה עיצובית, מקלחונים יכולים להיות פרט עיצובי לכל דבר, בנוסף לפרקטיות שלהם. נושא האתסטיקה הפך להיות חשוב לא פחות, ובצדק. מקלחון 3 דפנות הפך להיות הבחירה המועדפת על משפחות רבות, בעקבות הפרקטיות הרבה שלו. עם זאת, כאשר אתם מחפשים לרכוש מקלחון 3 דפנות חשוב כי תקחו בחשבון כמה אלמנטים מרכזיים כגון סוג, מידות, וכמובן עובי הזכוכית ורמת הבטיחות שלה. מבחינה בטיחותית, חשוב במיוחד לא להתפשר על איכות הזכוכית. יותר מכך, העדיפו כי העובי שלה יהיה לפחות שמונה ס״מ, כך שהסיכוי שתישבר, יהיה נמוך, ובעיקר, פחות מזיק או מסוכן. 

הבחירה המועדפת על משפחות רבות

כאמור, בעשורים האחרונים מקלחון 4 דלתות הפך להיות פתרון מועדף במיוחד על ישראלים רבים. לא רק בעקבות הפרקטיות, אלא גם בעקבות חיסכון ניכר במים. כך למשל, מקלחון 4 דלתות דורש רק חמישים ליטר מים, ואילו אמבטיה לפחות 150. מעבר לחיסכון, נושא החיסכון במקום הינו מהותי במיוחד. כידוע, חלק ניכר מהדירות בישראל קטנות יחסית, במיוחד כאשר מדברים על חדר הרחצה. בהתאם לכך, מקלחונים הפכו להיות נפוצים ומבוקשים במיוחד, ומהווים את רוב השוק כיום. במקרה בו אינכם יודעים מה לבחור, התחילו במעט שיעורי בית בנושא. כך תוכלו להכיר את הדגמים הקיימים, ולהבין מהו הסגנון המועדף עליכם. במידה וההיצע הרב דווקא בילבל אתכם, תמיד תוכלו לפנות לחברה מקצועית, אשר תוכל לעזור לכם, לייעץ לכם, ולהבטיח כי תקבלו את המוצר האיכותי והטוב ביותר.  א.ב טום גלס גאים לעמוד מאחורי כל לקוח, מתהליך הרכישה, ועד תהליך ההתקנה, ואף אחריו. עובדי החברה מורכבים מאנשי מקצוע מן השורה הראשונה, אשר עושים שימוש בחומרי גלם איכותיים, ומחזיקים בניסיון רב שנים.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.