מקלחון 80×80

מאמרים

על מקלחון 80×80

מקלחון 80×80 יכול להיכנס גם לחדר רחצה קטן יחסית ולכן יכול לתת פתרון יעיל בשיפוץ הבית. קיימים כיום בשוק, מגוון מקלחונים מלבניים ומרובעים עם פרופיל אלומיניום, זכוכית מחוסמת וחומרים מנועי קורוזיה. את המקלחונים ניתן להתקין במהלך שיפוץ כללי הכולל, הרמת הריצוף והתקנת המקלחון בגובה הריצוף או בהתקנה על גבי הריצוף הקיים. חשוב במהלך תכנון השיפוץ לקחת בחשבון, את המקום הקיים והזמין. דלתות הזזה עדיפות כאשר המרחב הינו מצומצם, מכיוון שדלתות ציריות דורשות מקום נוסף להיפתח אליהן.

חזות נקייה ומאווררת

המראה העכשווי של מקלחון 80 על 80 שם דגש גדול על  מיעוט פרופילים ושימוש בזכוכית שקופה, מה שיוצר חזות מאווררת ונקייה, בהתאם למגמות הכלליות, בעיצוב הבית כיום. ניתן לאבזר את המקלחון במתלי מגבות ומדפים להנחת השמפו והסבון. המרחב של חדר הרחצה מצומצם ומוגבל וחשוב שגודל המקלחון, ישאיר מקום לשאר הפעילויות הנדרשות בחדר הרחצה, באופן שהוא נוח ופרקטי. את החלק הרטוב והיבש של חדר הרחצה צריך להפריד באופן מלא עם מקלחון 80×80 כך שיתאפשר במקביל שימוש בשני האזורים במקביל, ללא התנגשות בין המשתמשים.

התקנה מקצועית

את ההתקנה של מקלחון 80 על 80 חשוב לעשות באמצעות מתקין של החברה היצרנית או על ידי איש מקצוע המתמחה בכך. הדבר חשוב על מנת שהמקלחונים, לרבות מקלחון 80 על 80 יהיו אטומים לחלוטין ויציבים לאורך זמן. על מנת להבטיח את היציבות, יש צורך בהכנה נאותה של השטח. חשוב מראש ליצור את השיפועים הנדרשים לכיוון הניקוז, על מנת שהמים לא יצטברו בתוך המקלחון. את הקיבוע של מקלחון 80×80 לקיר עושים בדרך כלל עם ברגים מנירוסטה ואת המרווח, שבין הקיר לזכוכית סוגרים באמצעות פסי אטימה.

מקלחון 80×80 מחברה איכותית

בעיצוב חדר הרחצה לרוב משתמשים בצבעים עדינים ובהירים שיתאימו לזכוכית של מקלחון 80×80  באופן הרמוני. הצבעים הרכים משרים אווירה נעימה ומזמנה לחדר הרחצה. מומלץ לעשות סקר שוק ולהשוות את המחירים, לצד הבנת ההבדלים המהותיים בין המקלחונים ,של היצרנים השונים. ניתן ליצור קשר כאן באתר או בטלפון, עם המומחים של חברת טום גלאס לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד. טום גלאס מתמחת בכל סוגי עבודות הזכוכית ומשתמשת בזכוכית איכותית וחזקה במיוחד, העומדת בתו התקן. החברה מתחייבת לשירות מקצועי ושקוף לאורך תהליך המכירה וההתקנה.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס