מקלחון 90×70

מאמרים

על התקנת מקלחון 90×70

מקלחון 90×70 נעשה נפוץ בעיצוב חדרי רחצה, בגלל הגודל הקטן והיכולת להתאים אותם למרחב מצומצם יחסית. מלבד עניין הגודל, מקלחונים משדרים מסר עיצובי שונה לחלוטין מאמבטיות. בעוד האמבטיות מוצבות לאורך החדר וממלאות המרחב בכבדות, מקלחונים יכולים להיות פינתיים ובעזרת הזכוכיות הצדדיות, הן משדרות מראה שהוא אלגנטי ועדין. בתקופה האחרונה ניתן לראות עלייה בהתקנת מקלחונים, הן כתחליף לחדר האמבטיה והן לצד האמבטיה, בחדרי רחצה גדולים.

יתרון של התקנת מקלחון לעומת אמבטיה

התקנת מקלחון 90×70 מפנה מקום לאלמנטים חשובים אחרים בחדר הרחצה, כגון כיור רחצה וארונות אמבטיה. גם מבחינת הצריכה במים, מקלחון עושה שימוש מופחת במים לעומת אמבטיה, לא רק כאשר ממלאים את האמבט במים, אלא גם השטיפה עצמה מהירה וקצרה יותר בדרך כלל. מקלחון מעוצב  צריך להיות מתאים מבחינה סגנונית, לבני הבית ולתפיסה העיצובית שלהם. ניתן לשלב בעיצוב גם פרזול מעוצב ואריחים שונים, כמו גם להתאים את ראש המקלחת וסוגי הברזים. ניתן אף להחליט, אם להגביה את אזור המקלחון עם אגנית, מעל גובה שאר החדר ולשלב בו ניקוז באופן אינטגרלי.

לגבי מיקומים וגדלים שונים

ישנם מספר סוגים שונים של מקלחונים הו מבחינת מיקומם והן מבחינת גודלם. מקלחון חזיתי יהיה ממוקם, לאורך קיר החדר והכניסה אליו מתאפשרת רק מהחזית. מקלחון פינתי מרובע ימוקם בפינת החדר ויכלול, שתי כנפיים לסגירה ופתיחה. ניתן לרכוש גם מקלחון מסוג FREE STANDNING כאשר הוא ממוקם, שלא בצמוד לקירות החדר ומכל צדדיו הוא מוקף בזכוכית. לכל אחד מסוגי המקלחונים, ניתן להתאים ראשי גשם וברזים, מתאימים מהבחינה העיצובית, מתוך המגוון הגדול של מוצרים אלו.

מקלחון 90×70 מחברה איכותית ומנוסה

סוגיה נוספת היא האטימה של כל המקלחונים כולל, מקלחון 90×70 ומניעת הרטיבות בחדר הרחצה. ניתן להעמיד אדנית מסביב למקלחון למניעת הרטיבות, כמו גם להוסיף ריצוף נגד החלקה בחזית המקלחון. מכיוון ששיפוץ חדר הרחצה אינו נעשה לעיתים קרובות, כדאי לקחת היטב בחשבון את ההתאמה והנוחות של מקלחון 90×70 לחדר הרחצה המשופץ. מומלץ לרכוש את המקלחון, אצל חברה מקצועית ואמינה כמו, טום גלאס שבאתר שלהם אתם גולשים כעת. טום גלאס מבטיחה לכלל לקוחותיה הפרטיים והמוסדיים שירות מלא, מקצועי ומקיף, משלב בחירת המקלחון לקראת השיפוץ ועד ההתקנה המלאה לשביעות רצונכם.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס