מראה מגדילה למקלחת

מאמרים

על התקנת מראה מגדילה למקלחת

מראה מגדילה למקלחת יכולה לספק, הן צורך שימושי להתנהלות יומיומית, בחדר הרחצה והן כצורך עיצובי, להשלים את מכלול העיצוב המחודש של החדר. המראה, מלבד השימוש הפונקציונלי, אף מגדילה את הגודל התפיסתי של החדר ותורמת לתחושות הנוחות, בעת השימוש בחדר. מראה קוסמטית מגדילה הינה, נוחה במיוחד לשימוש וניתן להתאימה באופן אישי, למרחב המעוצב בחדר הרחצה, בהתאם לצרכי המשפחה.

פונקציונלי ואסתטי

כאמור מלבד התפקיד הפונקציונלי של מראה מגדילה למקלחת ישנה חשיבות גם לתפקיד האסתטי שלה מבחינה עיצובית של החדר כולו. עליה להשתלב באופן מיטבי גם עם התאורה בחדר הרחצה, כאשר המיקום הנכון הוא מעל הכיור, על מנת שכלל פעולות הטיפוח היומיות, ייעשו בקלות וביעילות. ניתן למצוא מסגרות שונות בצבעים רבים או להשאיר את המראה ללא מסגרת, כמעין תמונה צפה מעל הכיור. את המראות בבית ובחדר הרחצה בפרט, חשוב לנקות בהתאם להוראות היצרן באופן שוטף, על מנת להאריך את חיי המראה ולשמור עליה כשהיא במצב תקין. בחירת מראה לחדר האמבטיה צריכה להיעשות, בהתאם לעיצוב הכללי בחדר והיא מושפעת ממספר גורמים רבים. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע המתמחים בכך בעת תכנון העיצוב.

מיקום בגובה ורוחב המראה

מעצבי פנים רבים משתמשים עם מראה מגדילה למקלחת לצד מראות נוספות המשולבות במרחב, כסטים של מראות חופפות או מקבילות. אפשרות זו מדגישה את ההיבט הדקורטיבי של המראות השונות ומאפשרת להרכיב עיצוב ייחודי ופונקציונלי. כאשר המראות ממוקמות גבוה יחסית ובבית עושים שימוש, במראה גם ילדים צעירים, מומלץ לשים שרפרף, על מנת שהילדים יראו את ההשתקפות שלהם במראה כמו שצריך. כאשר מספר מבני הבית מתארגנים יחדיו למשל לקראת היציאה ללימודים ולעבודה, חשוב להתקין, מראה מגדילה למקלחת שהיא רחבה במיוחד, שתאפשר את השימוש המקביל ביעילות ובנוחות.

מראה מגדילה למקלחת מיצרן מוביל בתחום

חשוב למדוד מראש את המרחקים ולהתקין את המראה, עם חיבורים חזקים ובטיחותיים. אם אתם מחפשים מראה מגדילה למקלחת, הגעתם לאתר הנכון. טום גלאס הינה חברה וותיקה בתחום המייצרת, מגוון מוצרים מזכוכית לרבות מראות לחדר הרחצה ולאמבטיה. המראות של טום גלאס, הינן חזקות ומעוצבת, בהתאם למגמות הנוכחיות בעיצוב הבית. ניתן ליצור קשר טלפוני או באתר עם יועצי המכירות של החברה, לשם קבלת כל המידע הנדרש לכם לקראת השיפוץ. 

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס