מראה מרחפת לאמבטיה

מאמרים

מראה מרחפת לאמבטיה – להסתכל על העיצוב מחדש

עולם העיצוב למקלחות וחדרי אמבטיה שם דגש לאחרונה על המראות שבחדר המקלחת, פריט חדש ומומלץ לכל חדר אמבטיה הוא מראה מרחפת לאמבטיה, מלבד עיצוב חדשני ושונה מכל מה שאנחנו רגילים לראות במראה – העיצוב של מוצר כמו מראה מרחפת לאמבטיה הפך לחלק מרכזי ומלא באפשרויות בחירה – מה שהפך אותו למגוון יותר .

איך בוחרים מראה מרחפת לאמבטיה ?

בחירה נכונה של מראה מרחפת לאמבטיה צריכה להיעשות כמו תמיד בהבנת הפונקציונאליות של המראה, יש מראות שמגיעות עם מדף, ישנם כאלה המגיעות עם תאורה אחורית מובנית אלו כמובן רק חלק מהאפשרויות אבל החלק הכי חשוב בבחירת מראה מרחפת לאמבטיה הוא הצורה הצבע, והמרחק שלה מהקיר עצמו, למראה הזו יש יכולת לשנות באופן רציני את מראה חדר האמבטיה באמצעות הצללה, צבעים וצורת עיצוב – כל אחד מהשינויים האלה משנים ויוצרים השלמה עיצובית בהתאם לחדר האמבטיה, ובהקשר לכך כמובן שגם חייבת להיות התאמה עיצובית .

איך מתבצעת התקנת מראה מרחפת

התקנת מראה מרחפת זו פעולה פשוטה שדורשת רק הכנות קלות לתליית המראה, כל תלייה של מראה צפה לאמבטיה יכולה להיעשות באופן עצמאי אך כאשר תיעשה התקנת מראה מרחפת גדולה במיוחד כדאי וחשוב לעבוד לפחות בזוג – כך הכל יכול להתבצע על הצד הטוב ביותר.

הייחודיות הגדולה והלא ניתנת לערעור של המראות המרחפות זו היכולת גם להתקין תאורה איכותית מסביב למראה, התאורה הזו משנה לחלוטין את התחושה ומאפשרת תצוגה טובה יותר כאשר משתמשים במרה לצורך איפור, גילוח או אפילו צחצוח שיניים – ומי מאיתנו לא אוהב תאורה טובה – ממש כמו בחדרי המלון הכי טובים.

באיזה צורות יש מראה מרחפת?

מרובעת, מלבנית ואובלית – וכל אחת מהן מיוחדת בפני עצמה

האם יש מראה צפה עם מדף מובנה

בוודאי – ויש מגוון רחב של אפשרויות , אתם רק צריכים לבחור את המראה שהכי מתאימה לכם ולחדר אמבטיה שלכם .

אז אם אתם מחפשים מראה צפה לאמבטיה אבל כזו שתהמם אתכם כל בוקר ואת האורחים שלכם בכל פעם מחדש כדאי מאוד שתכירו את המגוון שלנו – אנחנו שמחים להציע לכם קטלוג שלם של מראות צפות לבחירתכם וגם נשמח לענות על כל שאלה !

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס