מראות מעוצבות למקלחת

מאמרים

מראות מעוצבות למקלחת – פריט חובה וטרנדי

חדר המקלחת שלנו הוא אחד המקומות שאליו אנחנו הכי רוצים להגיע אליו במשך כל היום, כדי להפוך את חדר המקלחת למעוצב אפשר לבחור מראות מעוצבות למקלחת , יש מגוון עשיר ומיוחד שנותן ביטוי לאג’נדת עיצוב מראות על הקיר – זו שיטה שנותנת חשיבות רצינית להשפעה של מראות  על חדרים בבית וההשפעה הזו תוכל לשנות לגמרי את כל מה שחשבתם על מראות.

נספר לכם שאצל אחד הלקוחות שלנו שינינו לחלוטין את מראה חדר המקלחת באמצעות מראה לאמבטיה מעוצבת , המראה הסופר מיוחדת שהזמין הלקוח הפכה את חדר האמבטיה האפרורי והמשעמם שלו למקום וחדר של התפעלות, אין ספק שתהליך של עיצוב מראות על הקיר משהו טוב לכל חדר – משהו שהיה חסר כאן שנים מבחינה עיצובית.

התהליך העיצובי והחדשני של חדרי הבית עובר ללא ספר תהפוכות, אם בעבר היו מתייחסים ב”רצינות” רק לפרטים הגדולים שבכל חדר, היום נותנים דגש גדול על הפרטים הכביכול שוליים, כך לדוגמא מראות מעוצבות לאמבטיה הפכו כלי חזק מאוד לכל מעצב פנים , בעזרת מראה מעוצבת אחת טובה ואיכותית אפשר להפוך חדרי אמבטיה רגילים לחדרים עם מראה ייחודי ומוצלח הרבה יותר – עיצוב עיצוב עיצוב – זה שם המשחק !

אנחנו בטום גלאס שמחים מאוד להציע לכם מראות מעוצבות לאמבטיה בצורות וצבעים מיוחדים ומגוונים, נשמח לעשור לכם להתאים את המראה הבאה שלכם בהתאם לבצעי החדר והפריטים שבו, ההתאמה המקצועית הזו תוכל לשנות את חדר האמבטיה שלכם ואת החיוך שלכם בכל כניסה אליו.

אומרים שבחירת מראה לאמבטיה מעוצבת זו אחת המשימות הכי חשובות בעיצוב של כל חדר אמבטיה, אנחנו חושבים שזו דרך טובה מאוד להתחיל לעצב את הבית בצורה כזו שכל פריט בכל חדר ייתן משמעות, תאורה ותחושה טובה יותר – כי ממש אין צורך להסתפק במראות רגילות ומשעממות כשיש כל כך הרבה אפשרויות חדשות של מראות מעוצבות.

מראות מעוצבות למקלחת אפשר למצוא אצלנו במחירים מעולים ובעיצובים נדירים – תוכלו גם לבחור מראה מעוצבת עם תאורה .

לסיכום נאמר שמתוך המון מראות מעוצבות למקלחת אנחנו ממליצים תמיד להקשיב , להתייעץ איתנו ולבדוק עכשיו את המגוון שלנו – בהצלחה עם בחירתכם.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס