פרופיל אלומיניום למקלחון

מאמרים

על פרופיל אלומיניום למקלחון

פרופיל אלומיניום למקלחון הינו חלק בעל חתך מוגדר, המשמש להרכבת דלתות המקלחון. פרופיל האלומיניום הוא למעשה הצדודית של המקלחון, המסגרת של דלתות הזכוכית. פרופיל אלומיניום יכול להגיע בגדלים שונים, בהתאם לצרכים השונים. חברה לעיצוב מקלחונים וחדרי רחצה כמו, טום גלאס שבאתר שלהם, אתם קוראים מאמר זה, משתמשת בפרופיל אלומיניום בגודל המתאים, על מנת להרכיב את המקלחון על חלקיו השונים. השימוש באלומיניום לצרכי עיצוב מקלחונים, נעשה פופולרי בגלל התכונות המיוחדות של החומר שהופכות אותו לנוח במיוחד לעיצוב.

חזק ועמיד

מבין התכונות המייחדות פרופיל אלומיניום למקלחון ניתן לציין את, החוזק והעמידות של החומר. פרופיל אלומיניום נוטה שלא להחליד או להינזק מהלחות והמים בחדר הרחצה ויחסית לחומרים אחרים, הבלאי של החומר הינו נמוך במיוחד. תכונה נוספת ההופכת את האלומיניום למתאים במיוחד באמבטיות ומקלחונים, היא האטימה המעולה של החומר. בעבודה מקצועית של שילוב הזכוכית והאלומיניום, כפי שמבצעים המקצוענים של טום גלאס, המים בחדר האמבטיה אינם עוברים בין החיבורים וחדר הרחצה נשאר יבש, מחוץ לאזור השטיפה. מלבד השימושיות של החומר, הוא מתאפיין בגימור חלק ואופנתי, המתאים לעיצוב עכשווי ומקנה לחדר הרחצה, נופך מבריק ויוקרתי.

צפיפות נמוכה

גם מבחינת בידוד רעשים יש יתרון להתקנת פרופיל אלומיניום למקלחון על מנת לספק סביבת מקלחת נעימה ושקטה. הפרופיל אינו שוקל הרבה, בהשוואה לפרופיל ממתכות אחרות ולכן מאפשר את הפתיחה והתפעול, של דלתות המקלחון באופן מיטבי. הצפיפות הנמוכה של פרופיל אלומיניום למקלחון הופכת את חומר הגלם הזה, לנוח במיוחד לעבודה של המתקינים, עקב האלסטיות הרבה שמאפיינת אותו. למרות שהוא גמיש ודק, יש לו את הקשיחות הדרושה, על מנת לקבע אותו במסגרת באופן יציב.

פרופיל אלומיניום למקלחון עם חברה איכותית

העמידות הגבוהה בפני קורוזיה הופכת את האלומיניום למתכת הטובה ביותר להתקנה בחדר הרחצה. השכבה הדקה של תחמוצת האלומיניום שמתפתחת, בעת חשיפת החומר לאטמוספירה, מגנה עליו מנזקים של חמצון וקורוזיה, שמתכות אחרות אינן יכולות לעמוד בפניהם. במידת הצורך ניתן להשתמש בפרופיל האלומיניום בצורה מודולרית ולבצע התאמה אישית של מרכיבי המקלחון או האמבטיה, בהתאם לצרכים האישיים. אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי השימוש עם פרופיל אלומיניום למקלחון ניתן ליצור קשר עם המומחים שלנו, כאן באתר או בטלפון. 

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס