מעקות

מוצרים

מעקות כפריט עיצובי

בשנים האחרונות ניתן לראות מעקות כמעט בכל מקום, בגינות, בפארקים, במוסדות, בתי ספר, וכמובן בבתים רבים. למעשה, מעקות הפכו כבר לפני שנים רבות להיות פריט עיצובי לכל דבר, ולא רק לשם הבטיחות. 

כיום, ההיצע של מעקות הינו רחב ומגוון במיוחד, מלא בהשראה, ומציע סגנונות, דגמים, צבעים, חומרי גלם שונים ועוד ועוד. תוכלו למצוא מעקות מעץ מלא, ברזל, אלומניום, זכוכית, ומה לא.

כאמור, מעקות הם בעלי שימושים רבים, בראש ובראשונה הם נועדו לבטיחות. במידה וכבר בחרתם את חומר הגלם האהוב עליכם, את הסגנון, הדגם, הצבע, וכל מה שקשור לאסתטיקה וטעם אישי, זה הזמן לוודא כי המעקה אכן עומד בכל התקנים והוא באמת גם בטיחותי, בין אם מדובר על מעקה עבור חלון, גג, מרפסת, מדרגות או כל דבר אחר. 

בחירה בחברה מקצועית, בעלת מוניטין וניסיון, וכמובן אמינה, תבטיח כי המעקה שבחרתם יעמוד בכל הדרישות והתקנים, וישמור על הבטיחות שלכם ושל דיירי הבית. כמו כן, מומלץ לערוך סקר שוק קצר ומקיף, כזה שיכיר לכם את הסגנונות והאפשרויות הקיימות בשוק. כאשר בסופו של יום, המטרה המרכזית והחשובה ביותר של סקר זה הוא לבחור את החברה הטובה ביותר, כזו שיכולה להבטיח לכם גם מוצר איכותי, עמיד ובטיחותי, גם שירות מקצועי ואדיב, וכמובן, אחריות מלאה על העבודה והמוצר. 

בחירה כזו תוכל להבטיח לכם כי תקבלו לצד המוצר והשירות, גם ביטחון ושקט נפשי לאורך זמן.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

חיפוי זכוכית

פרזול שחור

מעקות

דלתות

מראות