מקלחונים

מוצרים

מקלחונים מזכוכית רבודה או מחוסמת

בעת בחירה של מקלחונים חשוב לוודא בראש ובראשונה כי הם עומדים בתקן הישראלי. הדבר מהותי במיוחד כשזה נוגע לסוג הזכוכית. התקן מחייב כי בכל מקלחון יעשה שימוש בזכוכית רבודה או בזכוכית מחוסמת. זכוכית רבודה הינה זכוכית בעלת שתי שכבות, אשר דבוקות זו לזו בחומר עמיד וחזק במיוחד, כך שבמידה והזכוכית נסדקת היא לא תישבר לרסיסים. 

זכוכית מחוסמת, לעומת זאת, הינה זכוכית אשר עברה תהליך חימום חזק במיוחד, מה שהופך אותה לחזקה מאוד, ולכן היא גם מומלצת יותר. כמובן כי בכל מקלחון באשר הוא, חשוב במיוחד להקפיד על ניקיון כך שלא יצטברו במקלחון לכלוך או אבנית. 

מומלץ לפתוח את הדלת ולייבש את המקלחון לאחר שימוש. כמו כן, בכל הנוגע למקלחונים, מומלץ כי תערכו סקר שוק מקיף, תכירו את האפשרויות הקיימות, הדגמים, הסוגים, וכמובן את טווח המחירים, ובסופו של יום, הקפידו לבחור אך ורק בחברה מקצועית ואמינה, כזו שמתמחה בתחום ויכולה להציע לכם הן המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, אחריות, והן שירות לקוחות מלא.

כך תוכלו להבטיח כי אכן תקבלו מוצר איכותי, עמיד, כזה שיחזיק לאורך שנים רבות, ויעניק לכם ביטחון ושקט נפשי. בנוסף, חברה מקצועית מחזיקה אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, אשר יוכלו לייעץ לכם לבחור את המוצר אשר יתאים לכם באופן מושלם הן מבחינת סגנון והן מבחינת צרכים ודרישות, התאמה מלאה הינה קריטית וחשובה במיוחד כשזה מגיע למקלחונים.

מחפשים מקלחונים יוקרתיים? לחצו כאן

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

חיפוי זכוכית

פרזול שחור

מעקות

דלתות

מראות