מראות

מוצרים

מראות לעיצוב הבית 

לכולנו חשוב לדעת איך אנו נראים לפני שאנחנו יוצאים מהבית, בין אם מדובר באירוע, פגישה חשובה, או יציאה שגרתית מהבית. בהתאם לכך, אנו משתמשים במראה. ניתן לראות כי בשנים האחרונות מראות משמשות גם כפריט עיצובי לכל דבר ומעניקות לכל חלל בהן הן נמצאות הרגשה של חלל גדול ורחב יותר. קיים היצע רחב ומגוון במיוחד של מראות, החל ממראות ״פשוטות״ ועד מראות יוקרתיות ומעוצבות. בעת עיצוב או שיפוץ הבית, מומלץ להקדיש מחשבה למיקום המראות ברחבי הבית, בין אם מדובר על חלל הכניסה, חדר השינה, חדר המקלחת וכדומה.

כאמור, השימוש המרכזי של המראה הוא לאפשר לנו לראות כיצד אנו נראים, אך כיום המראות משמשות כעיצוב ונוי, וניתן למצוא מראה בכל בית, עסק, חנות ועוד. כמו כן, מומלץ לבחור מראה איכותית ועמידה, כזו שתחזיק לאורך שנים רבות.

קיימים כמה סוגים של מראות

מראה מרחפת: מראה אשר בה קיים רווח בין הקיר למראה עצמה
מראה דבוקה: מראה אשר מודבקת באופן ישיר לקרמיקה או לקיר
מראה סמויה: מראה מודבקת בקו ריצוף של השיש

חשוב לדעת כי כל התקנה של מראה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה, וכאמור, עליה להיות עשויה מחומרי גלם איכותיים. אחד הפרמטרים לבדיקת איכות המראה הוא עבודה כי היא מיוצרת מחומר עמיד ואיכותי, וכי השיוף והחיתוך שלה עומדים בדרישות והסטנדרטים הגבוהים ביותר. בהתאם לכך, מומלץ לרכוש מראה אך ורק במקום איכותי, מקצועי ואמין, כלומר חברה אשר מתמחה בתחום, בעלת ניסיון ומוניטין.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

חיפוי זכוכית

פרזול שחור

מעקות

דלתות

מראות