מראות

מוצרים

לכולנו חשוב לדעת איך אנו נראים לפני שאנחנו יוצאים מהבית, בין אם מדובר באירוע, פגישה חשובה, או יציאה שגרתית מהבית. בהתאם לכך, אנו משתמשים במראה. ניתן לראות כי בשנים האחרונות מראות משמשות גם כפריט עיצובי לכל דבר ומעניקות לכל חלל בהן הן נמצאות הרגשה של חלל גדול ורחב יותר. קיים היצע רחב ומגוון במיוחד של מראות, החל ממראות ״פשוטות״ ועד מראות יוקרתיות ומעוצבות. בעת עיצוב או שיפוץ הבית, מומלץ להקדיש מחשבה למיקום המראות ברחבי הבית, בין אם מדובר על חלל הכניסה, חדר השינה, חדר המקלחת וכדומה.

כאמור, השימוש המרכזי של המראה הוא לאפשר לנו לראות כיצד אנו נראים, אך כיום המראות משמשות כעיצוב ונוי, וניתן למצוא מראה בכל בית, עסק, חנות ועוד. כמו כן, מומלץ לבחור מראה איכותית ועמידה, כזו שתחזיק לאורך שנים רבות.

קיימים כמה סוגים של מראות:

מראה מרחפת: מראה אשר בה קיים רווח בין הקיר למראה עצמה
מראה דבוקה: מראה אשר מודבקת באופן ישיר לקרמיקה או לקיר
מראה סמויה: מראה מודבקת בקו ריצוף של השיש

חשוב לדעת כי כל התקנה של מראה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה, וכאמור, עליה להיות עשויה מחומרי גלם איכותיים. אחד הפרמטרים לבדיקת איכות המראה הוא עבודה כי היא מיוצרת מחומר עמיד ואיכותי, וכי השיוף והחיתוך שלה עומדים בדרישות והסטנדרטים הגבוהים ביותר. בהתאם לכך, מומלץ לרכוש מראה אך ורק במקום איכותי, מקצועי ואמין, כלומר חברה אשר מתמחה בתחום, בעלת ניסיון ומוניטין.

טום גלס הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים אשר נוסדה בשנת 1999 על ידי גולן כהן. החברה מתמחה במגוון רחב במיוחד של עבודות זכוכית ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן דגש על איכות וירידה לפרטים הקטנים ביותר, יחס אישי ומקצועי לאורך כל הפרויקט, מתחילתו לסיומו. החברה עושה שימוש בחומרים איכותיים, עמידים ומתקדמים ביותר בשוק הארצי והעולמי כאחד. 

החברה מספקת שירותים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים כגון קבלנים, חברות בניה ברחבי הארץ, אדריכלים, מעצבי פנים ועוד. כיום, החברה גאה להיות מובילה בתחומה, ולהעניק לכל לקוח את השירות המקצועי, האדיב, והאמין ביותר, ללא פשרות. כמו כן, החברה מציעה שירותי חיפוי מטבח ברמה הגבוהה ביותר, תוך ליווי וייעוץ לאורך כל התהליך, ואחריות מלאה על העבודה.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

אמבטיות

חיפוי זכוכית

פרזול שחור

מעקות

דלתות

מראות