עבודות בזכוכית

מוצרים

עבודות מקצועיות בזכוכית 

ניתן לראות כי בשנים האחרונות הביקוש סביב עבודות זכוכית הולך ועולה, זאת בעקבות המודעות ההולכת ועולה כי עבודות בזכוכית הינן רבות ומגוונות, ואף מעניקות מראה ייחודי לכל חלל. כמובן, חשוב לזכור כי עבודות בזכוכית הינה מלאכה רגישה, ייחודית ומורכבת, אשר שמורה אך ורק לאנשי מקצוע מן השורה הראשונה, כאלה שמכירים את התחום ומחזיקים הן בניסיון רב שנים והן בידע מקצועי. 

בתים רבים ברחבי ישראל, ואף בעולם כולו, הכניסו עבודות בזכוכית שונות ברחבי הבית, כגון חיפויי קיר, מעקות ומדרגות, מקלחונים, חלונות ועוד ועוד. אין ספק כי לזכוכית מראה מרשים ואלגנטי, אשר מצליח למשוך את העין ולעורר רושם.

בעשור האחרון אף נעשה שימוש נפוץ יותר בחיפוי לצד עבודות בזכוכית במטבח, הן במקום השיש והן במקום קרמיקה רגילה על הקיר. 

היתרון המרכזי והחשוב ביותר של שימוש בחומר גלם כמו זכוכית הוא בעובדה כי מדובר על חומר בעל עמידות גבוהה במיוחד, והתקנה די פשוטה. התקנה של זכוכית היא כמה שעות בלבד, כאשר ניתן לעצב אותה, ולצבוע אותה במגוון צבעים ודגמים. כמו כן, הניקוי של זכוכית הינו פשוט וקל במיוחד.

מומלץ וחשוב לערוך סקר שוק רחב, להכיר את חומר הגלם יותר מקרוב, להבין אילו סוגים ודגמים קיימים בשוק, ומהו טווח המחיר המקובל. העדיפו חברה מקצועית אשר מעניקה לכם גם את המוצר האיכותי ביותר וגם אחריות מלאה על העבודה. כמובן כי הקפידו לבדוק כי הזכוכית הינה תקנית ובטיחותית.

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הטופס

מקלחונים

אמבטיות

אמבטיות

חיפוי זכוכית

פרזול שחור

מעקות

דלתות

מראות